O nas

Sklep Mama i Ja może zaoferować państwu artykuły dziecięce o najwyższej jakości. Jest najlepiej zaopatrzonym sklepem z tego typu produktami. Mieści się przy ulicy Sienkiewicza  7 w Miechowie. Sklep Mama i Ja jest wyjątkowy. Od początku został stworzony z myślą o mamach, oraz o ich wygodzie. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku. Przez wiele ostatnich miesięcy konsekwentnie budowaliśmy naszą pozycję u dostawców i pierwszych klientów.

artykuły dziecięce

 Nasza oferta obejmuje przede wszystkim asortyment dziecięcy ze szczególnym uwzględnieniem produktów takich jak artykuły , bez których nasze maluchy nie mogą się obejść od pierwszych dni życia. Staramy się o to , aby oferowany przez nas towar był jak najlepszy i spełniał wysokie wymagania klientów. Dbamy o to by dla Państwa zakupy były czystą przyjemnością, a nasza współpraca układała się długofalowo. Chcemy Wam służyć nie tylko oferowanym przez nas asortymentem, lecz także rzetelną informacją, wiedzą i radą.

najlepsze artykuły dziecięce

Posiadamy również specjalistyczne artykuły farmaceutyczne dla dzieci. Jak również asortyment dla mam z serii specjalistycznych kosmetyków, które można stosować zarówno podczas ciąży jak i w okresie karmienia.

Chcąc zaoszczędzić czas naszych klientów został otwarty internetowy sklep dla dzieci. Pozwoli to zaoszczędzić sporo czasu i przeznaczyć go na inne pożyteczniejsze rzeczy. Decydując się na nas unikniecie problemów i rozczarowań. Niezależnie od tego jakie zapotrzebowanie będzie na nasze produkty , klient może być pewien że towar będzie dostarczony na czas. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

seria specjalistyczna do pielęgnacji ciała

 

Życzymy Państwu wielu udanych zakupów oraz aby, artykuły dziecięce i inne nabyte u nas produkty przyniosły radość Wam i Waszym pociechom.